Hoteller
Dag 1-4
Hotel Sant Alphio Garden
Familiedrevet hotel med en rar atmosfære beliggende i Giardini Naxos ved Recanati stranden. Hyggelige omgivelser med have og udendørs swimmingpool med solterrasse. 100 meter til hotellets private strand. Desuden bar, restaurant, og spacenter. Alle værelser med bad og toilet, hårtørrer, telefon, værdiboks, satellit tv og aircondition. Ophold med halvpension i standard værelser.
Badehåndklæder kan lejes på hotellet mod betaling af € 1 per håndklæde / håndklædeskift.Afstand til strand100 mAirconditionJaBarJaHårtørrerJaRestaurantJaSpaområdeJaTVJaUdendørs swimmingpoolJaVærdiboksJaDag 4-5
Hotel della Valle
Pænt hotel med swimmingpool beliggende i grønne omgivelser. Alle værelser med bad og toilet, hårtørrer, telefon, værdiboks, tv, køleskab og aircondition.
AirconditionJaHårtørrerJaTVJaUdendørs swimmingpoolJaVærdiboksJaDag 5-8
Hotel Alberi del Paradiso
Hotellet ligger på en bakketop omgivet af en frodig have med udsigt over byen og Cefalù-bugten. Ca. 800 meter fra hotellet finder du Cefalù´s historiske centrum og frister en tur i bølgen blå er der ca. 600 meter til stranden. Værelserne er med varierende udsigt og med vindue eller balkon.
AirconditionJaBarJaElevatorJaFitnessrumJaHårtørrerJaKaffe/te faciliteterJaMinibarJaSpaområdeMod betalingTVJaUdendørs swimmingpoolJaVærdiboksJaWi-fiJa